Od września 2024 pełniącą funkcję dyrektora NSST objęła pani Alicja Ewa Złoch – tancerka Polskiego Baletu Narodowego, magister sztuki, pedagog tańca klasycznego.

Alicja Ewa Złoch to absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Pedagogiki Baletu.
Od 2004 roku związana z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie, gdzie tańczyła we wszystkich baletach klasycznych, w baletach współczesnych oraz operach z repertuaru Teatru Wielkiego w Warszawie i współpracowała ze światowej sławy choreografami i reżyserami. Występowała na zagranicznych scenach baletowych m.in.w Barcelonie, Shangaiu, Petersburgu, Wilnie, Kijowie, Omanie, Sevilli.
Była nauczycielką tańca klasycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Siedlcach oraz głównego pedagoga tańca klasycznego.
W 2012 roku na Ogólnopolskim Konkursie Szkół Baletowych została wyróżniona jako pedagog za profesjonalne przygotowanie uczennic. W 2018 roku otrzymała nagrodę nauczycielską II stopnia Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej za zasługi wkładane w rozwój młodych adeptów sztuki.
Jej uczennice były wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach tańca w kraju i zagranicą.
Ogromnie cieszymy się na tę współpracę i czekamy na kolejne sukcesy.