Menu Zamknij

Absolwentki NSST wystąpią na Festiwalu Kalejdoskop!

Dwie tegoroczne absolwentki naszej szkoły, Zuzanna Birkos oraz Wiktoria  Martyna Jakoniuk, wystąpią podczas wieczoru krótkich form na festiwalu tańca współczesnego Kalejdoskop, który odbędzie się w dniach 4-7.czerwca w Białymstoku. 

Festiwal Kalejdoskop jest największym festiwalem tańca współczesnego w północno-wschodniej Polsce. Odbywa się nieustannie od 2002 roku i co roku prezentuje najciekawsze dzieła polskich choreografów i wykonawców. Co roku gromadzi stałe grono widzów z miasta i regionu, gości artystów i teoretyków tańca. 

Prezentacja podczas festiwalu to ogromne wyróżnienie i docenieni pracy artystycznej. Młode tancerki zaprezentują swoje choreografie podczas wieczoru krótkich form, który odbędzie się w sobotę 06.06. o godz.19:00 w Białostockim Teatrze Lalek. 

Pełny program festiwalu oraz opis prezentacji znajduje się na stronie: www.festiwal-kalejdoskop.pl

Przejdź do treści