Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku

Sukcesy na V. Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu 18 Grudnia 2017

W weekend 15-17 grudnia 2017 r. uczennice NSST pojechałyna V. Konkurs Sztuki Baletowej w Elblągu.

Ogólnopolski konkurs tańca klasycznego i współczesnego wywarł na naszych uczennicach ogromne wrażenie.

Pragniemy z radością poinformować, iż nasze uczennice zajęły 3. miejsce w kategorii taniec współczesny 12-15 lat.

Serdecznie gratulujemy sukcesów oraz życzymy motywacji do dalszej pracy!

Koncert Adwentowy Szkoły Muzycznej w Białymstoku z udziałem 15 Grudnia 2017

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku otrzymała zaproszenie do udziału w Koncercie Adwentowym Szkoły Muzycznej w Białymstoku.

Nasze uczennice zatańczą improwizacje do utworów granych na żywo przez uczniów kształcących się muzycznie.

Koncert odbędzie się 19.12 (wtorek) o godz. 18.00 w Zespole Szkół Muzycznych przy ul. Podleśnej.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!
Z poważaniem,

Wewnętrzne przesłuchania NSST do V Konkursu Sztuki Baletowej 17 Listopada 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu jutrzejszym, tj. w sobotę 18.11.2017 r. w godzinach 13:45 - 15:00 na sali A odbędą się wewnętrzne przesłuchania uczennic NSST do V Konkursu Sztuki Baletowej w Elblągu.

Przesłuchania są otwarte dla rodzin i znajomych uczennic.
Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,