Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Białymstoku

Dodatkowy termin rekrutacji do klasy I NSST 03 Sierpnia 2017

Dodatkowy termin przesłuchań kandydatów do klasy pierwszej został wyznaczony w dniu 12.08.2017 (sobota) o godzinie 10.00.
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze złożenie dokumentów w sekretariacie szkoły.
Wnioski zamieszczone są na stronie internetowej Szkoły w zakładce Rekrutacja lub w sekretariacie.
Uzupełniony formularz można przesłać w formie elektronicznej na adres sekretariat@szkolasztukitanca.pl lub złożyć w sekretariacie Szkoły do dnia 10. 08.2017.

Pozdrawiamy

World Dance Cup 2017 29 Czerwca 2017

W dniach 23 czerwca - 1 lipca 2017 r. uczennice NSST wyjechały do Offenburga w Niemczech na
międzynarodowe finały zawodów tanecznych World Dance Cup 2017. Wyjazd otrzymał wsparcie od Miasta Białystok. Podczas tego wydarzenia zaprezentowało ponad stu tancerzy z całego świata. Reprezentantki NSST zdobyły:

• 14 miejsce w kat. Children Solo Modern & Contemporary Dance
    Zuzanna Burak (uczennica II klasy NSST) w choreografii Karoliny Garbacik
  • 19 miejsce w kat. Children Solo Modern & Contemporary Dance
    Oliwia Kardasz (uczennica II klasy NSST) w choreografii Karoliny Garbacik
  • 10 miejsce w kat. Children Duet/Trio Modern & Contemporary Dance
    Magdalena Winnicka i Weronika Juchimiuk (uczennicE II klasy NSST) w choreografii Karoliny Garbacik

Gratulujemy!

Wschodzący Białystok, Miasto Białystok - dziękujemy za wsparcie !

Letnia Akademia Sztuki Tańca - zebranie dla rodziców 28 Czerwca 2017

Uprzejmie informujemy, iż w piątek, 11 sierpnia 2017 r. o godz. 18:00 w naszej siedzibie odbędzie się zebranie organizatycje dla rodziców uczestników obozu Letnia Akademia Sztuki Tańca z kierownikiem wypoczynku.

Prosimy o obecność,

Z poważaniem,